BosnianEnglishArabic
5 dana Hotel BUS
CARPI-MODENA-PARMA-BOLONJA-FERARRA 05.03.-09.03.2020. 05.03
6 dana Hotel BUS
ISTANBUL 05.03.2020.-10.03.2020. 05.03
4 dana Hotel BUS
PRAG-BEC 06.03.2020.-09.03.2020. 06.03
6 dana Hotel BUS
AZURNA OBALA 06.03.2020.-11.03.2020. 06.03
4 dana Hotel BUS
VENECIJA-VERONA-PADOVA 06.03.-09.03.2020. 06.03
5 dana Hotel BUS
MILANO-COMO-LUGANO 06.03.-10.03.2020. 06.03
4 dana Hotel BUS
TIRANA-OHRID-SKADAR 06.03.-09.03.2020. 06.03
4 dana Hotel BUS
TOSKANA 28.02.2020.-03.03.2020. 28.02
3 dana Hotel BUS
DUBROVNIK 06.03.2020.-08.03.2020. 06.03
6 dana Hotel BUS
PARIZ + MINHEN 04.03.2020.-10.03.2020 04.03
4 dana Hotel BUS
PRAG 28.02.2020.-03.03.2020. 28.02
4 dana Hotel BUS
PRAG 05.03.2020.-08.03.2020. 05.03
4 dana Hotel BUS
LJUBLJANA 28.02.2020.-02.03.2020. 28.02
4 dana Hotel BUS
OHRID 06.03.2020.-09.03.2020 06.03
5 dana Hotel 3* BUS
PRAG 28.02.2020.-03.03.2020. 28.02
6 dana Hotel BUS
TOSKANA 11.04.-16.04.2020. 11.04

Air Line Tours d.o.o za avio usluge i turizam

  •    Vladislava Skarića 6, Sarajevo

  •    Telefon: +387 33 550-380, 550-381

  •    Poslovni mobitel: +387 61 106-531

  •    E-mail: airline@bih.net.ba

  •    E-mail: airlinetours@bih.net.ba

  •  Radno vrijeme:

    Pon-Pet 09:00 -20:00
    Sub 09:00 -15:00

Pronađite nas na Facebooku